Uygun Fiyata Masa Bayrağı

Tarih: 02.09.2020 Görüntüleme: 314

    
Bayrak imalat firmamız pazarladığı ekonomik fiyat aralıklarını masa bayrakları sayesinde müşteri portföyüne her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir. Onlarca bayrak çeşidinin üretim ve pazarlamasını yapmaya devam eden firmamız, sayısı ve ebatları ne durumda olursa olsun talep edilen sürede masa bayrağı teslimatını yapmaya devam etmektedir. Makam bayraklarının üretimi gerçekleştiren imalat şirketimiz yeni ürün çeşitlerine bir yenisini daha eklemeye devam ediyor. Sizin isteklerinizin doğrultusunda makam saçaklı bayrak modelleriile adımızdan sıklıkla söz ettireceğiz.

 

Masa bayrağı

Kullanım koşullarına ve bulunduğu mekânlara göre birçok çeşidi yer alan bayrak modelleri, bulundukları özel kuruluşların ve kurumların yüzü olmaktadır. Bayraklar her zaman doğru bir reklam ürünü olarak bulunmaktadır.  Özel sektör ya da kamu kurumları tarafından her durumda vazgeçilmez aksesuarlarından olan masa bayrakları daha çok resmi dairelerin masaları üstündebulunur. Günümüzdemasa bayrağı 15 x22,5 standart ebatlarında üretilen bayrak türü polyester ve saten kumaşlar kullanılarak ipek baskı veya dijital baskı teknikleri ile yapılır. Bu teknik iki yönlü şekilde yapılmakta ve metal direklere asılı olarak masa üstlerinde konulmaktadır. Daha çok tekli masa bayrak modelleri ikili masa bayrakları veya üçlü şekilde yer alan masa bayrakları olarak imalatı yapılır. Bu bölümde bulunan bayrak modelleri, sipariş durumuna göre çoğaltılarak kullanılacakları alanı anında değiştirir. Masa bayrağı modelleri içerisinde sektöründe her durumda öncü bir kuruluş olan imalat firmamız bu alanda kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

                        

Makam Bayrağı Çeşitleri

               

Bayraklarımız ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin istek taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak adına makam bayrağını imalatını en kaliteli şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Makam bayrağımız çift kat ve tek katlı yer almak üzere imalatı yapılmaktadır. Makam bayrak modelleri direk sistemine asılmakta, dik ve kalıpları bozulmadan her durumda şık görünümlü bir bayrak türüdür. Bayrak modelleri Türk makam bayrağı, özel kurumlara ait makam bayrağı ve ülke makam bayrağı olarak imalat işlerini başarılı şekilde yapıyoruz. Şirketimiz bayrak üretimi konusunda her alanda ve her koşulda tüm firma ve ülke bayraklarının imalat işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın