Bayrak Direği

Bayrak Direği Hakkında Genel Bilgi

Rollup Özellikleri

İşletmeler için en avantajlı ve en kaliteli görsel reklamlardan birini rollup ürünleri sunmaktadır. Özellikle de dış çevrede ve iç mekanlarda kullanım imkanı sunan rollup ürünlerde tüm reklam çalışmaları yapılmakta ve her zaman için de en iyi sonuçlar alınmaktadır. Birçok açıdan farklılık sağlayacak olan rollup ürünler tamamen standart ölçülerde olabileceği gibi aynı zamanda isteğe göre tasarımlarda da yapılabilmektedir.

Şirketler için özel tasarımlar şeklinde üretilen rollup ürünler alüminyum mekanizmadan üretilmektedir. Mekanizma genellikle alt tarafta bulunmakta ve ağır bir profil üzerine oturtulmuştur. Bu profil sayesinde rollupun devrilmesi veya dengesiz şekilde durması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Kolay kullanılabilir bir sistem sunan rollup tek hareketle mekanizmasının makarasından çıkmakta ve yine tek hareketle makara sararak rollup toplanmaktadır.

Rollup Hangi Alanlarda Kullanılır?

Her zaman için kalite ve yüksek işlevsellik sağlayacak olan rollup üzerine firma isimleri, telefon numaraları, logolar ve diğer reklam görselleri basılabilmektedir. Oldukça farklı bir görsel oluşturacak olan rollup ürünlerde birçok farklı reklamasyon çalışması da yapılabilmektedir. Reklam dışında tanınırlık ve yer belirleme konusunda da rollup kullanımı oldukça yaygındır.

Fuar alanlarında, iş yemeklerinde, iş toplantıları ve bayi toplantılarında şirketler rollup kullanarak hem varlıklarını müşterilerine göstermekte hem de kurumsal bir kimlik kazanmaktadırlar. Bu sayede de rakiplerinden farklı bir noktaya geçiş yapan firmalar aynı zamanda müşteri kitlesi tarafından da yüksek profesyonellikte algılanmakta ve her zaman için de bu özelliği korumaktadır.

Rollup Baskı Kalitesi

Rollup üretimlerinde öncelikle tasarım aşamaları bitirilmekte ve bu aşamadan sonra ürünlerin yapım aşamalarına geçilmektedir. Tasarım aşamalarında görseller belirlenir, boyutlar seçilir ve baskısı yapılacak olan adet belirlenir. Sonrasında ise baskı aşamalarına geçilir.

Rollup ürünlerinin hem brandası, hem baskı kalitesi hem de alüminyum makarası en yüksek değerlerde üretilmekte ve her zaman da bu kalite oranları korunmaktadır. Branda baskılarda kullanılan dijital baskı teknikleri sayesinde rollup ürünleri asla eskime, yıpranma ve soyulma gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Rollup aynı zamanda dış etkilerden de hiçbir zaman etkilenmeyecek ve uzun süre boyunca da bu özelliğini koruyacaktır. 

-