Takdim Flaması

Takdim Flaması Hakkında Genel Bilgi

Takdim Flaması - Saçaklı Flama

             Futbol dünyasını takip eden kişiler, maça başlamadan önce takım kaptanlarının birbirine hediye ettikleri takdim bayraklarını görmüşlerdir. Bu duruma benzer bir şekilde dernek ve vakıfların düzenlediği yardım organizasyonları kapsamında da takdim bayrakları karşınıza çıkabilir. Ayrıca takdim flaması modelleri, kurum ve kuruluşların kendi reklamını yapabildiği bayrak türlerinden biridir. Kuruluş yöneticilerinin de birbirine hatıra olarak verdiği bu bayraklar, tanıtımlarının birer parçası olarak ifade edilebilir. Saçaklı flama modellerinin bu denli fazla kullanılmasının yanı sıra taşıdığı özellikleri de öğrenmek faydalı olacaktır. Bir kuruluşa ve gruba bağlı olmanın manevi duygusunu sunabilen takdim bayrak modelleri, hediye edildiği ya da sunulduğu insanlara farklı bir duygu yaşatmaktadır.

 Saçaklı Bayrak İmalatında Dikkat Çeken Özel Tasarımlar

             Çift taraflı bir şekilde baskılanabilen ve dik durması için sert kartonla destek verilen takdim bayraklarının kenar kısımları da sıcak kesme yöntemiyle yapıştırılabiliyor. Çevresine püskül gibi detaylar da dikilebilen bu bayrakların asılması için üst bölümüne ip geçirilmektedir. Takdim flaması imalatında bazı detaylar söz konusudur. Bu detayları sizler de değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz. Bu bayrakları üreten firmalar, üretim sektörü içerisinde öncü olmak için çaba harcarlar. Parlak ve saten bir kumaş ile yapılan takdim bayrakları, kenar kısımlarından saçaklanarak üst bölümünden ipli bir şekilde siparişi veren müşterilere teslim edilebiliyor. Ayrıca bu bayrakların her iki tarafına da fotoğraf kalitesi düzeyinde dijital baskı uygulanabiliyor.

 Takdim Bayraklarının Ölçüleri Neye Göre Belirleniyor?

             Özel bir şekilde ilaçlanmış kumaşlardan üretilmesinin asıl amacı, akmaması ve solmamasıdır. Çift katlı olacak şekilde içerisinde telalar olan saçaklı flama bayraklarının kenar kısımlarında da genellikle 5 cm püskü kullanılmaktadır. Özel kutulu olacak şekilde de teslim edilebilen bu bayraklar, müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak paketlenebiliyor. Sizler de böyle özel bir teslimat talep edebilirsiniz elbette. Takdim bayrak modelleri, tanıtım amacıyla kullanıldığından dolayı bazen promosyon şeklinde de dağıtılabiliyor. Firma tanıtımları için etkili olan bu bayrak modelleri, reklam yapmayı hedefleyen bütün firma ya da resmi kurumların öncelikli seçimleri arasında yer almaktadır. Sizler de kendi markanız için böyle bir seçim yaparak firma etkinizi artırabilirsiniz.

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

10×15 cm 15×22,5 cm 20×25 cm 20×30 cm 30×45 cm