Teleskopik Bayrak Direği

Tarih: 04.09.2020 Görüntüleme: 364

    
Duvara özel aparatları ile birlikte monte edilen simetrik bayrak direkleri, teleskopik bayrak direği olarak adlandırılır.

Bu ürünler, genelde kullanılan alanlarda yer kazanmak için tercih edilmektedir. Özellikle vize merkezleri, yabancı dil kursları, resmi kurum ve kuruluşlar, okullarda kullanılan teleskopik bayrak direkleri, en fazla tercih edilen bu alanlarda kullanılmaktadır. Yani birden fazla bayrak ve flamanın kullanılması gereken durumlarda teleskopik bayraklar tercih edilebilmektedir.

Teleskopik bayrak direklerinin de değişik boyutları vardır ve bu boyutlara göre uygulama alanları değişmektedir.

Teleskopik Bayrakların Fiyatları

Duvar bayrakları olarak adlandırılan teleskopik bayrak direği özellikle küçük boyutlarda çevremizde sık sık rastladığımız ürünlerdir.

Bu ürünler özellikle çok uluslu şirketler ve kurumlarda kullanılmaktadır. Özel imalat olarak da yaptırılabilen teleskopik bayraklar, en ekonomik koşullarda satın alınabilmektedir. Küçük boyda olanları, özel okullarda ve birçok yabancı şirkette tercih edilmektedir. Bayrak fiyatları ise, her zaman malzemenin kalitesine ve direğin boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

Ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğiniz teleskopik bayrak direklerini ve tam takım seti, paslanmaz çelik malzemelerden tercih edebilirsiniz.

Teleskopik Bayrak Çeşitleri

Teleskopik bayrakların çeşitleri boyutlara göre belirlenmektedir. En uygun boyutların tercih edileceği mekanlarınızda teleskopik bayrak direği kullanmak istediğinizde, topuzlu ya da ay yıldızlı olarak bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Küçük, orta ve büyük boyutlarda bulunan teleskopik bayraklar, her zaman müşterinin talebine uygun şekilde tercih edilmektedir. Teleskopik ya da klasik bir bayrak direği tercih etmek istediğinizde, kullanım alanınıza göre belirlenecek olan ihtiyaç doğrultusunda karar verilmelidir.

Duvar Bayrakları Dayanıklı Mı?

Paslanmaz çelikten üretilen teleskopik bayrak direği oldukça şık bir üründür. Doğru monte edildiğinde, oldukça sağlamdır ve soğuk hava şartlarında insanların kafasına düşmez.

İyi bir şekilde duvarların sağlam kısımlarına monte edilmektedir. Aynı zamanda tercih edeceğiniz amaca uygun olarak değişik topuz seçenekleriyle de kullanılabilmektedir. Duvar bayraklarının çok uluslu ve yabancı dil kurslarında tercih edilmesi, sık rastlanan bir durumdur. Bu nedenle her zaman en uygun kullanım alanı, müşterinin isteği doğrultusunda belirlenmektedir.

İstediğiniz bayrak direkleri ve bayrak ürünlerinin siparişini verebileceğiniz firmamız, her zaman size destek olacak ve kullanım alanına en uygun seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. 


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın