Tanıtım ve Kampanya Sunumlarınız İçin Dubalı Bayrak

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 326

Tanıtım ve Kampanya Sunumlar için Dubalı Bayrak

Dubalı bayrak, bir kampanyanızı müşterilerinize duyurmak, firmanızın reklamını ve tanıtımını yapmak için tercih edebileceğiniz bir bayrak çeşididir. Dubalı ismini, bayrağı bulunduğu yere sabitleyebilmek için altında kullanılan ağırlık yapan bidonlardan alırlar. Bidon ya da duba denilen bu malzeme ile birlikte özel alaşımdan imal edilmiş direk ve raşel kumaştan oluşturulmuş bayrak bölümlerinden oluşmaktadır. Raşel kumaş özel işlemlerden geçerek yağmurdan olumsuz yönde etkilenmesi önlemiş olur.

 Dubalı Bayrak Tasarımı

 İstediğiniz kampanyanızı ya da firmanızın logosunu ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Hangi amaç için bu bayrağı seçmiş olursanız olun sonucunda profesyonel olarak belirleyeceğimiz renk düzeni ve şekillerdeki dizaynı ile müşterileriniz tarafından görünürlüğü sağlayacaktır. Hitap etmek istediğiniz kesim için ilgi odağı olacaktır ve gayri ihtiyari olarak da olsa göz atacaklar. İstediğiniz ilgiyi firmanızın ya da mevcut kampanyanızın üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Her firmaya hatta firmaların her kampanyasına özel tasarım hizmetlerimizi sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız. Size özel dubalı bayrak tasarımı talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

 Dubalı Bayrağın Avantajları

 Dubalı bayrağın diğer ismi ile yelken bayrağın birçok kendine has özelliği vardır. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilirliği en çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Dubalı bayrak çeşitleri, raşel kumaştan imal edilmiş bayrakların direklerin üzerindeki dalgalanma ve 360 derece dönebilmeleri özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayabilme amacını yerine getirmektedir. Ayrıca 360 derece dönüşünü başka bir açıdan da avantaja çevirebilmek mümkün. Bayrakların baskılarını çift yönlü yapıyoruz böylece dalgalanma ya da dönüş sırasında da okunabilirliği sağlanıyor. Diğer tercih sebebi ise kurulumunun kolay ve son derece hızlı oluşudur. Fiyatlarındaki uygunluk ve kalitesindeki yükseklik cazibesini de arttırmaktadır. Dubalı bayrak tercih etmenizin birçok nedeni vardır.

Dubalı Bayraklarda Standart Özellikler

 Müşterilerden gelen özel taleplerin olmadığı müddetçe dubalı bayraklar,

  • 75 cm eninde 250 cm boyunda veya yine 75cm eninde 30 cm boyunda bayraklar,
  • Alüminyumdan oluşan sağlam ve 3, 3,5 ve 4 metre boyunda direkler,
  • 30 cm çapında 20 litre plastik şemsiye bidonu ile üretilip satışa sunulurlar.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın