Seçim Bayrakları Kullanımı

Tarih: 30.05.2018 Görüntüleme: 331

Seçim Bayrakları Kullanımı

Seçim bayraklarının, seçim zamanlarında, partilerin kendilerini halka tanıtabilmesi için kullanılan bir reklam yöntemi olduğu bilinmektedir. Ucuz ve etkili bir reklam yöntemi olan seçim bayrakları, geçmişten beri kullanılmaktadır. Günümüzde halen önemini yitirmemiş olup, partilerin bir numaralı reklam yöntemi niteliğindedir. Tüm partiler, seçimlerden önce, dijital tekstil merkezlerinde çok sayıda seçim bayrağı bastırmaktadır. Bu sayılar, milyonlara kadar çıkabilmektedir. Bayrakların ne kadar çok kişiye ulaşırsa, parti için o kadar iyi olacağı bilindiğinden, seçim bayrağının çok sayıda bastırılmasına dikkat edilmektedir.

Seçim bayraklarının kullanımının genel olarak, seçim zamanı ile sınırlı olduğu görülmektedir. Seçim zamanlarında, seçim bayraklarına birçok yerde rastlanabilmektedir. Özellikle, parti başkanları tarafından yapılan konuşmalardan sonra, çok sayıda seçim bayrağının halka dağıtıldığı görülmektedir. Bu şekilde de istenilen tanıtım sağlanabilmektedir. Ayrıca, seçim bayraklarının, seçim zamanlarında birçok yere asıldığı da dikkat çekmektedir. Etkili bir reklam yöntemi olan bu bayraklarla ilgili daha fazla bilgi almak için, firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Seçim Bayrağı

Seçim bayrağının temel amacı partinin reklamının sağlanmasıdır. Bu nedenle, tüm partiler bu bayraklara ihtiyaç duymaktadır. Seçim bayraklarının, kendi arasında beş çeşidi bulunmaktadır. Bunlar, seçim bayrağı, şirket-firma logolu bayraklar, devlet seçim bayrakları, siyasi partiler-yerel seçimler parti bayrakları ve spor kulüpleri bayrakları şeklindedir.

Seçim bayrağı, istenilen ebat ve sayıda üretilebilmektedir. Seçim bayraklarının genellikle 30×45 cm ebatlarında üretildiği görülmektedir. 30×45 cm ebatlarında üretilen bayrakların birim fiyatlarınınsa 80 kuruş civarlarında olduğu bilinmektedir. Ancak, isteğe göre, 50×70 cm ya da 70×105 cm ebatlarında da üretilebilmektedir. Seçim bayrakları üretimi ile ilgilenen belirli firmalar bulunmaktadır. Seçim bayrağı üretimi, dijital tekstil merkezlerinde gerçekleştirilmektedir.

Seçim Bayrağı Fiyatları

Seçim bayrağının fiyatları, ebat ve adede göre değişmektedir. Daha büyük ebatlardaki bayrakların fiyatları, diğerlerine oranla daha fazladır. Kullanılan malzemenin kalitesi de yine fiyatlara etki göstermektedir. Ayrıca seçim bayrakları fiyatlarının, firmadan firmaya değişiklik gösterdiği de bilinmektedir. Dilerseniz, bayrak üretimi ile ilgilenen firmalar ile iletişime geçerek, fiyatlar ile ilgili bilgi alabilir, direkt istediğiniz sayı ve ebatta bayrak siparişi verebilirsiniz.    Bu konuyu tek tıkla paylaşın