Seçim Bayrağı

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 372

Seçim Bayrağı 

Seçim bayrağı genel bir tabirle partilerin seçim zamanlarında kendilerini tanıtmak, göstermek amacıyla kullandıkları geniş kapsamlı olarak bütün il ve ilçelerde kullanılan bir tür reklam çalışmasıdır. Seçim bayrağı olarak bilinen bu bayraklar seçim zamanında reklam ajanslarında ya da terzi gibi işletmelerde yapılan bir tür bez ya da kağıttır. Seçim bayrağı sadece seçim zamanlarında kullanılıyor denilse de bazı önemli gün ve zamanlarda da kullanan pek çok parti bulunmaktadır.

Seçim bayrağının yapılması kolay olsa da bir sürü yapıldığı için bayrak firmalarına yaptırmak daha doğru olmaktadır. Bayrak yapan birçok firma bulunmaktadır ve bunlara neyi asıl istediğinizi detaylı bir şekilde sorabilir ve ne kadar sürede üretim yapıldığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Seçim Bayrağının Önemi Nedir Ve Ne Zaman Asılmalıdır?

Seçim bayrağı bir parti için en önemli reklam ilanlarından önemlidir. Çünkü reklam yapmak ve halka kendini tanıtmak adına simgesi ve duruşu ile oldukça kaliteli bir görünüm sergilenmektedir. Seçim bayrağı yaptıracak olan bir parti çok az maliyetle istediği ebat ve boyutlarda seçim bayrağı yaptırabilir ve asılımı içinde oldukça az bir zaman gerekmektedir.

Seçim bayrağı genel olarak seçim zamanı asılmaktadır. Ancak seçim dışında nadir durumlarda da takılabilmektedir. Ebadı genele olarak 30-40 cm 50-70 cm 70-100 cm boyutlarında bulunan seçim bayrakları çok uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bir partinin seçim zamanında kendini duyurabilmesi açısından son derece önem arz eden seçim bayrakları oldukça kalitelidir ve hemen yırtılma ya da kopma yaşanmaz.

Seçim Bayrakları

Eğer bir parti üyesiyseniz bilirsiniz ki her partinin kendine göre bir arması ve sembolü vardır. Ancak çoğu il ve ilçede çoğu halk genel olarak hangi partinin arması ve sembolü olduğunu bilmediği pek çok parti seçim bayrağı bulunmaktadır. Bu yüzden de partilerin kendilerini tanıtmaları için seçim bayrakları oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Her zaman seçim bayrağı yaptıran partiler seçim zamanlarında yaptıkları propagandalar ile halka kendilerini rahatlıkla tanıtabilir ve en uygun fiyatlara reklamlarını en iyi şekilde yapabilirler. Seçim bayrağını yaptırmak için mutlaka bayrak yapan firmalarla görüşmelisiniz.    Bu konuyu tek tıkla paylaşın