Saten Masa Bayrakları

Tarih: 28.10.2020 Görüntüleme: 351

    
Masa bayrağı, özel ve resmi kuruluş, kurum veya firmaların tanıtımlarına yönelik bir kullanım alanına sahiptir. Bazı müşterilerimiz şirket masalarına tuttukları takımların bayraklarını da yaptırmaktadırlar. İsminden de anlaşılacağı üzere masalara özel bir aksesuardır ve masalarda kullanımı ile birlikte şık bir görünüm kazandırırlar. Yapıları gereği sade bir tasarıma sahiptirler. Bayrakların imalatında parlak ve temizliği kolay olan saten kumaş tercih edilir.

Masa Bayrak Alternatifleri

Masa üzerinde kullanılan bayraklar birçok şekilde imal edilebilirler ancak ebatları konusunda tek bir boy tercih edilir. Masalarda kullanılan bayrakların ebatları standart 15 cm x 22,5 cm olarak imal edilirler. Her masaya uygun olması dikkate alınarak belirlenmiş ebatların dışında da özel talep doğrultusunda firmamız üretimini gerçekleşebilir. Özel siparişlerinizin istediğiniz ebat ve malzemelerin kullanılması ile tarafınıza en kısa sürede teslim edeceğimizin garantisini siz değerli müşterilerimize sunarız.

V Tipi Masa Bayrağı

Masalarda en çok tercih edilen masa bayrakları “V” tipidir. Standart ölçüleri 15 cm x 22,5 cm olmak ile birlikte tekli, ikili veya üçlü bayrak olarak kullanılırlar. Örneğin ikili masa bayrağı tercih edecekseniz bu bayraklardan biri şirket bayrağınız diğeri ise Türk bayrağı olabilir. Ya da üçlü “V” tipi masa bayrağı seçeneği ile tuttuğunuz takımın bayrağını d abu bayrakların arasına dahil edebilirisiniz.

T Tipi Masa Bayrağı

Bayrak direğinin ortasına bayrağın orta kısmının montaj edilmesi ile elde edilen bu bayraklar daha yeni yeni piyasaya giren bayrak çeşitlerindendir. Bu bayrakların standart ebatları “V” tipi bayraklara göre farklılık gösterir. Genellikle 8,5 cm x 24 cm ebatlarında üretilirler.

L Tipi Masa Bayrağı

L tipi masa bayraklarının görünümü T tipi bayraklarla benzerlik gösterir. Ancak bu sefer direğin üst kısmına bayrağın montaj edilmesi şeklinde üretilirler. Ters L şeklinde düşünebilirsiniz. Bayrak direğin üzerinde dalgalanmaktadır. Okullarda gördüğünüz bayrakların minyatür olanları gibi aklınızda canlandırmanız ile daha kolay anlaşılır. Standart L tipi masa bayrağı ebatları, T tipi masa bayrakları ile aynı olup standart olarak 8,5 cm x 24 cm boyutlarında üretilirler.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın