Plaj Bayrağı Fiyatları

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 316

Plaj Bayrağı

Bayraklar, firma, ülke ve benzeri kuruluşların temsil edilmesinde kullanılan baskılı bezlerdir. Şirketler açısından reklam ve kurumsal kimlik açısından firmayla özdeşleştirilen bayraklar ülkeler için de aynı yerde yaşayanların birlikteliğini temsil eder.  Eski dönemlerden bu yana bayraklar farklı kullanım amaçlarıyla hep var olmuştur.  Değişik kategorilerde üretilen bayraklarından makam bayrakları, gönder bayrağı plaj bayrağı gibi çeşitleri firmadan temin edebilirsiniz. Dilediğiniz bayrak çeşidinden gerekli bilgileri vererek talepte bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firma yüksek kalite hizmet anlayışın sahiptir.

Plaj Bayrakları ve Diğer Çeşitler

Sahil boyunca uzanan plajların işletmeleri farklı kişiler tarafından yapılabilir. Ayrıca halk plajı alanlarında ve diğer gereken yerlerde belediyeler plaj bayrağı çeşitlerini kullanabilmektedir. Plaj bayrakları genellikle olta tipi, yelken tipi plaj bayrakları olarak kullanılır. Alt tarafta sabitleyici bir mekanizma ve üzerinde olta gibi kıvrık bir bayrak yer alır.  Bayraklara firma logosu benzeri baskı yapılabilir. Malzeme kalitesi bakımından fark yaratan bayrak imalat ve satış firması, yenileyerek ilerleme halindedir. Tecrübeli firmadan temin edebileceğiniz bazı bayrak türleri şu şekildedir: Kırlangıç bayraklar, masa bayrakları, seçim bayrakları, Atatürklü bayraklar, Türk bayrağı, parti bayrakları, kurum bayrakları, vs. olarak örnek verilebilir. Bayrak çeşitleri kadar kumaş türleri de vardır. Polyester saten, raşel, triko, alpaka gibi kumaş çeşitleri en yaygın kullanılanlardandır. Masa üstleri bayraklarında parlak kumaş bayraklara sıkça rastlanır. Baskı teknik açısından da dijital baskı, fabrikasyon baskı, empirme baskı gibi çeşitli yöntemler kullanılarak üretim yapılır. Dijital baskı, fabrikasyon baskı çeşitleri yıkamaya karşı direnç oluşturur. Ayrıca diğer baskılarda renk akmasının olmayacağı firma tarafından garanti edilir. Baskı yaptırmak istediğiniz logoyu, firmaya bilgisayar ortamından atarak işlemleri başlatabilirsiniz. Üretim kısa sürede sonuçlanacaktır.

Plaj Bayrak Fiyatları

Bayrakların imalat ve satışında standart fiyatlar yoktur. Bayrağın ne kadar büyük olacağı, çeşidi, ekstra özellikler, vs. plaj bayrağı ve diğer çeşitlerin ücretlendirilmesinde etkili olacaktır. En iyi sonucu alabilmek için firmadan beklentilerinizi tam anlamıyla iletmeniz gerekir. Ücret ve diğer konular hakkında detaylar için bayrak imalat ve pazarlama firmasıyla iletişime geçmeniz önerilir.    Bu konuyu tek tıkla paylaşın