Online Bayrak Satışı

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 316

    
Kırlangıç bayrak çeşitleri daha çok bir flama modeli adı ile bilinmektedir. Bu tür bayrakların alt bölümünde kırlangıç görünümden dolayı kırlangıç adı verilmektedir. Bu bayrakların ince ucun bir başka deyişle alt kısmı ters v şeklinden oluşur. Kırlangıç bayraklar daha çok saten parlak kumaş üstüne ve raşel kumaşa baskı türü gerçekleştirilmektedir. Bu bayrak iç mekân ve dış alanlarda yer verilmektedir.

Bayrakların üstüne firma reklamları ürün tanıtımı ve reklam amacıyla yerleştirme gerçekleştirilir. Kırlangıç bayrak modellerinin pek çok ölçü çeşidi bulunur. Türkiye’de kullanılan kırlangıç bayrak modelleri ebatları standart boyuttadır. Diğer modellerde ise herhangi bir standart bulunmamaktadır. Bu bayrak çeşitlerinde boy enin dört katı olması zorunlu olarak yer alır. Bu bayrak çeşitleri oval şekilde bulunan kırlangıç bayrak, beşgen yapılı kırlangıç bayrak, üçgen kırlangıç bayrak ile beraber Türk kırlangıç bayrağı gibi çeşitleri bulunur.

Bayrak imalat atölyemizin yapmış olduğu işin daima arkasında durmaktadır. Müşteri memnuniyetinden yola çıkılarak kalite sistemiyle güven vermeye devam ediyoruz. 

Firmanızı Yanıtın

İstenilen kesime ulaşabilmenin en iyi yollarından bir tanesi bayrak modellerinin kullanılmasıdır. Yapılacak olan reklamlar bazı zamanlarda bir ürün tanıtımı içerisinde bazı durumlarda bir kampanya işinde, kimi zaman ise sadece reklam amaçlı bayrak reklamları yer alır. Kırlangıç bayrak tasarımı içerisinde bayrak, flama, afiş veya süs bayrak çeşitleri gibi farklı modelleri yer almaktadır. Bu bayraklar materyallere göre daha sınırlı olanaklar içinde yapılmaktadır. Yatay şekilde imal edilen bayraklar daha çok benzinlik bayrak modelidir.

Kırlangıç Bayrak Tasarımı

İmalatı gerçekleştirilecek olan tasarımın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise sade olmasıdır. Kırlangıç bayrak modellerinde insanları sade ve basit tasarımlar daha dikkat çekebilmektedir. Bunun sebebi verilmek istenileni kolayca anlayarak idrak edilmesidir.

Bayrak modelleri sürekli dalgalandığından dolayı basit ve anlaşılır durumda bulunmasında yarar vardır. Karmaşık olarak tasarlanmış olan logo tasarımları ise insanların dikkatini dağıtabilmektedir. Bayrak modellerinde baskı ve dikişte en son teknolojik makinelere yer veriyoruz. Firmamızın bünyesinde çekirdekten yetişme personelle beraber her zaman ilke ve prensiplerinden ödün vermeden imalatımızı gerçekleştiriyoruz.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın