Okul Flama İmalatı

Tarih: 16.09.2020 Görüntüleme: 278

    

Bayrak ve flamalar, kurumların ve markaların sembolleri şeklindedir. Özellikle okul flaması olarak talepler oldukça fazladır. Okullar sadece eğitim alanında değil, spor, bilim, sanat, eğlence alanlarında da pek çok organizasyona dahil olurlar. Bu organizasyonlar ülke içerisinde olabildiği gibi, ülkeler arası da olabildiği için, okullar adlarını bayrak ve flamalar ile duyururlar. Bu yüzden de bayrakçılarda, özellikle üniversitelerin çoğunlukla stoklu olarak bayrakları bulunur. Köklü ve büyük üniversitelerin bayrak ve flama üretimleri, pek çok imalatçı tarafından stoklu olarak yapılmaktadır. Aynı şekilde, Türk bayrakları da her imalatçıda bulunur.

 

Bayrak Ücretleri

 

Bayrak ve flamalar, birim fiyat olarak belirlenir. Ancak, ücretleri, kullanılan kumaş, dikiş tekniği ve baskı tekniği etkiler. Bazı bayrakçılar üretimde her ebat için üretim yapamayabilirler. Son teknoloji makineleri kullanan imalatçılar ise, ebatlarda sorun yaşamazlar.

Bayrakçılar sadece bayrak ve flama üretimi değil, aynı zamanda bez afiş, dijital baskı, serigrafi ve özel tasarımlar da yapmaktalar. Logonuzu bayrak, bez afiş, flama şekline dönüştürmek istiyorsanız ama aklınızda tasarım için fikriniz yoksa, bunun için de fikirler için size yardımcı olacaklardır. Talepleriniz doğrultusunda yapılan tasarımlar arasından seçeceğiniz modeller doğrultusunda da üretimler gerçekleşir. Okul flaması modelleri arasında bayrakçılar ücretlendirmeyi birim fiyat üzerinden yapmaktadırlar. Ürün adeti çoğaldıkça toplam fiyat artıyor olsa da, seri üretim yapılacağı için birim fiyatta düşmeler yaşanabilir. Bu sebeple, teklifleri bu şekilde almaya talep edebilirsiniz.

 

Bayrakçılar

 

Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere, üreticiler genel olarak büyük şehirlerde bulunur.  Bunun en önemli nedeni taleplerin genel olarak büyük şehirlerden geliyor olması. Ancak, okul flaması üretimi için, imalatçılarla aynı şehirde olmanız gerekmez. Başka şehirlerden de siparişlerinizi verebilirsiniz.

Başka şehirde bulunarak, toplu üretim için sipariş vereceksiniz, teslimatta sıkıntı yaşanılmaması için, siparişin önceden verilmesi gerekir. Özellikle okulların açılması dönemlerinde yoğunluk çok fazla olacağı için, erken verilen siparişler çok daha uygun zamanda teslim edilecektir. Geç verilen siparişlerde ise, aksaklıklar yaşanabilir. Tercih edeceğiniz baskı teknikleri için de imalatçılardan fikir alarak, sizin için en uygunu seçebilirsiniz.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın