Milletlerin Temsil Simgesi

Tarih: 12.10.2020 Görüntüleme: 442

    
Bir ulusun bağımsızlığını simgeleyen ve o devleti tanımlama amacıyla tasarlanan bayraklar günümüz itibari ve geçmiş zamalardan beri oldukça önemli bir yer almaktadır. Eski çağlardaki toplumlarda savaş bayrakları adı altında bayraklar kullanılmaktaydı. Bu nedenle bayraklar varlığının oluşmasından bu yana kutsal bir anlam taşamakta ve toplum değerlerini yansıtmaktadır.Türk milleti için kutsal sayılan Türk bayrağı tüm resmi kurum, kuruluş ve törenlerde bulunmakta ve Türkiye Cumhuriyeti fooğrafı görevini üstlenmektedir. Genellikle kumaştan tercih edilen bayraklar törenler ve süslemeler için farklı bir kağıt kullanımıylada oluşturulmaktadır. Törenler için tercih edilen ve genellikle küçük büyük herkesin kullandığı bayraklar sopalı bayrak olarak biinmektedir. Bu bayraklar oldukça küçük, özellikle çocukların kullanımına uygun boyuttadır.

Sopalı Flamalar

El bayrakları olarak da bilinmektedirler. Özelikle tören ve kutlama amacıyla üretilmiş küçük boyutlardaki bayraktır. Direk bayrakları çeşidine göre küçük ve daha kolay üretimi gerçekleşmektedir. Bayrakta tercihe göre kumaş yada kağıt kullanılmaktadır. Bu bakımdan törenlerde daha çok sopalı kağıt bayrak tercih edilmektedir. Bayrak sopası ise istenilen uzunlukta tasarlanabilmektedir. Bu bayraklar özellikle bayramlarda gördüğümüz ve neredeyse herkesin elinde bulunana bayraklardır. Yine resmi bayram tören süslemelerinde ve milleti temsil edecek mitinlerde sopalı bayrak kullanılmaktadır.  Bayrak standart ebatları isteğe göredeğiştirilmekte ve üretilmektedir. El bayraklarında kullanılan sap kısmı iki seçenekten oluşmaktadır. Bunlar tahta ve plastik sopalı bayraklar olarak ikiye ayrılmaktadır.

El Bayrak Fiyatları Hakkında

Herhangi bir kurum yada kuruluş için temin edilecek bayrak siparişi için piyasada bulunan en iyi firmalardan biri olarak hizmet verilmektedir. Ürün malzemelerinde isteğe göre değişiklikler yapılarak kaliteli bir sonuçla bayraklar en kısa sürede firma tarafından teslim edilmektedir. Güçlü performansı ile firma bayrak üretiminde kalite ve ucuzluğu birarada bulunduran nadir şirketlerdendir. El bayrakları yüksek sayıda ki satış için stoklarda bulunmakta ve üretime gerek kalmadan hızlı bir şekilde teslimatı yapılmaktadır. Toplu bayrak alımında pazarlama teknikleri ile sopalı bayrak fiyatları ile en uygun düzeye getiren ve tercih edilen firmaların en başında yer almaktadır. 


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın