Masa Bayrağı Modelleri

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 302

Masa Bayrağı

Bayraklar ülkelerde, kurumlarda simgesel özellikleri olan logo baskılı bezlerdir. Kurumlar için etkili reklam malzemeleri olan bayraklar ülkeler için de kültür, dil ortaklığını vs. ifade eder. Bu açıdan manevi değerler yüklenmektedir. Ancak eski dönemlerden bu yana bayraklar her zaman bir şeyleri temsil etmek üzere varlığını sürdürmüştür. Kullanım amacı ve teknik özelliklerine göre farklı çeşitleri olan bayraklar makam, direk, plaj, masa bayrağı gibi çeşitlerle beraber kurumsal imalat- satış firmasından temin edilebilir.  Bu alanda tecrübeli firma, bayraklardan tüm beklenenleri eksiksiz kaliteli şekilde yerine getirmeyi hedefler. Malzeme seçenekleri ve teknik açıdan değişik donanımların görüldü bayraklardan siz de dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Bunun için firmaya ihtiyacınız olan özellikleri söylemeniz yeterli olacaktır.

Masa Bayrağı Kullanımı

Devlet kurumları ve diğer özel kuruluşların makam odalarında sıkça görülen bayrak çeşitleri olan masa bayrağı genellikle Türk bayrağı ile beraber kullanılmaktadır. Firma logosunu olduğu mini bayraklar,  tanıtım amacı ve kurumsallığın bir ifadesidir. Tekli ikili veya üçlü şekilde satılan masa bayrakları, çoğu zaman saten görünümdedir. Saten görünüm sayesinde daha dikkat çekici olabilmektedir. Alternatif bayrak seçeneklerini görebileceğiniz firmadan Türk bayrakları, Atatürk bayrakları, parti – seçim- dernek bayrakları, gibi çeşitleri alabilirsiniz. Bayrak çeşitlerinin üretiminde kumaş olarak da seçim yapabilirsiniz.  Saten, alpaka,  triko, sıkça kullanılmaktadır. Teknik açıdan da empirme, fabrikasyon ve dijital tekniklere sık biçimde rastlanır. Dayanıklılık özelliği açsından fabrikasyon ve dijital teknikler bir hayli iyi özelliklere sahiptir. Ancak diğer tekniklerde de boya akmama garantisi verilir.

Masa Bayrak Fiyatları

Bayrak almaya karar verdiğinizde, öncelikle bunun ne tür bir amaç için kullanılacağını bilmeniz ve farklı çeşitleri de göz önde bulundurmanız önerilir. Ayrıca bilgisayar ortamında firma logonuzun renk seçimi vs. önceden hazır olması da sürecin hızlanması açısından önemlidir. Şayet bu yoksa öncesinde firmadan bunun için destek alabilirsiniz. Firmanız yeniyse ve henüz logosu yoksa bu şekilde tasarım fikirlerini alabilirsiniz. İkinci bir konu bayrak çeşitlerinde masa bayrağı ve diğer çeşitlerde fiyat konusudur. Ölçü, bayrak kumaş özellikleri, teknik ekstra özellikler vs. fiyatlarda belirleyicidir.    Bu konuyu tek tıkla paylaşın