Makam Bayrağı Ve Direkleri

Tarih: 22.10.2020 Görüntüleme: 334

    
Geçmiş zamanlarda sadece devlet kurumları içerisinde yer alan makam direği günümüzde binlerce özel şirketin içerisinde yer bulmaya devam etmektedir. Şirketlerin makam bölümleri içerisinde, lobi ve danışma kısımlarında makam direkleri yer almaktadır. Ülkemizde standart olarak kullanılan Makam bayraklarının ölçüleri ise 100 x 150 cm olarak kabul edilmektedir. Bayrak firmamız makam bayrakları ve direkleri üretimi konusunda pek çok firmanın gerçekleştirmiş olduğu tek baskı faaliyetlerinden ziyade basım konusunda kaliteli ve dayanıklı olabilmesi adına çift kat baskı yöntemini kullanmaktadır.

Makam Bayrağı Ve Direğinin Kullanıldığı Yerler

Makam bayraklarında yer alan kumaşlar müşterinin isteğine basım işlemi gerçekleştirilir. Makam bayraklarını direkleri ile beraber kullanarak kendinizi daha iyi tanıtabilirsiniz.Bulunduğunuz alanda makam direği asmanız için isteğiniz göre direk kısımları farklı çeliklerden üretilmektedir. Yakın zamanda popüler durumda olan bayrak direkleri içerisinde pirinç ya da kromdan imal edilmiş ürünler bulunmaktadır. Bayrak çeşitlerinin en çok kullanıldığı yerler resmi kurumlar olarak göze çarpar. Bayrak direkleri içerisinde pirinç ve krom olmaz üzere iki çeşit makam direği yer alır. İsterseniz bayrak direklerini makam bayrağı ile beraber hemen satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden satışa çıkarılan makam bayrak çeşitlerimizi atölyemizde imalatını gerçekleştiriyoruz. Makam bayrağı ve direkleri adından da anlaşılacağı üzere makam odalarının vazgeçilmezleri içerisindedir. Bu bayraklar kurumunuza prestij kazandırmaktadır.

Direk Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bayrakların asılacağı direk çeşitlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına özen gösterilmelidir. Kalitesiz malzeme içeriğinden yapılmış olan makam bayrağı direkleri kimyasal temizlik malzemeleri ile temizlenmesi esnasında renk solmalarına maruz kalabilmektedir. Pirinç veya krom malzemelerin son bitiş kısmında uygulanacak sıvama işlemi olarak tabir edilen kimyasal işlemlerin özensiz ve kalitesiz şekilde yapılması durumunda zamanla direğin çatlamasına sebebiyet verebilmektedir. Kalitesiz olarak baskı yapılan alanlarda baskı resimler ve makam bayrakları istediğiniz renk tonlarında yer almayabilir. Kötü ürünlerin kullanıldığı ürünlerde dikiş tek tarafa doğru olduğunda dolayı uzun süreli bir kullanım imkânı oluşturabilmektedir. Bayrak üretim firmamızın bünyesinde yer alan makam direği çeşitleri ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın