Makam Bayrağı Nedir?

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 321

Makam Bayrağı

Temsili niteliği olan bayraklar, kullanıldığı alana göre farklı işlevlere sahiptir. Ülkelerin, firmaların siyasi partilerin, işletmelerin vs. kendilerini temsil eden bayrakları vardır. Bu temsili kullanım çok eski dönemlerden bu yana kullanılmıştır. Günümüzde bu sektörün de hareketli olduğu görülür. Bu durumun taleple doğru orantısı vardır. Kendi içerisinde değişik kategorilerde sınıflandırılabilecek bayraklar gönder bayrakları, makam bayrağı gibi türlerde satışa sunulur. İmalat ve satış gerçekleştiren firmadan dilediğiniz bayrak çeşidini yüksek kalite hizmet anlayışıyla temin edebilirsiniz.

Makam Bayrakları ve Diğer Çeşitler

Resmi kurumların daha fazla talep ettiği makam bayrağı ve onlarca çeşidini kurumsal firmadan temin edebilirisiniz. Siyasi partilerin özellikle seçim dönemlerinde daha fazla etki yaratmak için görsel destek kullanmaları sonucu bayraklara olan talepler de artmaktadır. Ayrıca firmalar için yine temsil niteliği olan makam bayraklarına olan talep bir hayli fazladır. Eksiksiz ve kaliteli hizmet verme amacındaki bayrak imalat ve satış firması, devamlı bir gelişim halindedir. Kurumsal firmadan temin edebileceğiniz bayrak çeşitlerinden bazıları şu şekildedir: Olta bayrak çeşitleri, dernek – parti bayrakları, kurum bayrakları, seçim bayrakları, Türk bayrağı, Atatürklü bayraklar, bayrak flama, kırlangıç bayraklar, masa bayrakları vs. olarak sıralanabilir. Kumaş bakımından bunların her birinde değişik malzemeden yararlanılır. Yaygın şekilde polyester saten, alpaka, triko, polyester raşel gibi çeşitlerden yararlanılır. Üretim teknikleri bakımından da digital baskı, serigraf baskı, empirme baskı benzeri yöntemler olduğu görülür. Ancak fabrikasyon ve dijital baskı yöntemleri, yıkamalara karşı dayanıklıdır ve diğer çeşitlerin de akma sorununa karşı garantisi vardır. Firmadan bayrak talebinde bulunmadan önce, kumaş ve teknik konusu yanında, bilgisayar ortamında hazırlanan firma logosu, rengi konuları hakkında da bilgilendirme yapmanız önerilir. Eğer bu tür bir çalışmanız yoksa firmadan destek alabilirsiniz. Logo ve malzeme kararı verildikten sonra işlemler kısa sürede biter ve istediğiniz şekilde sonuç almanız sağlanır.

Makam Bayrak Fiyatları

Bayrak üretimi standart fiyatlar üzerinden verilen bir hizmet değildir. Bayrak ölçüsü, kumaşın kalitesi ve diğer hesapta olmayan etkenler makam bayrağı ya da diğer çeşitlerin ücretlendirilmesinde etkilidir. Detaylar için firmayla iletişime geçebilirsiniz.    Bu konuyu tek tıkla paylaşın