Kırlangıç Flama Kullanım Alanları

Tarih: 25.08.2020 Görüntüleme: 343

    
Kırlangıç flama, genelde kurumsal firmalarda ve siyasi partilerde tercih edilen bir reklam çeşididir. Kurumsal logonun ya da Atatürk gibi önemli kişilerin resimlerinin basıldığı bu flamalar, süslemelerde, sergi ve konferanslarda, üniversitelerde ya da reklam olarak mekanların iç ve dış bölümlerinde kullanılırlar.

Kırlangıç flamaların değişik boyut seçenekleri vardır ve tercih edilen boyuta göre uygulama alanı ve fiyatları değişiklik gösterir. Kırlangıç flamaların kullanım amaçları o kadar çeşitlidir ki, bu nedenle farklı kalitelerde baskılanmaktadırlar. Alt kısımları, ters V ya da V şeklindedir. Bu nedenden dolayı, kırlangıç adını almışlardır. 

Kırlangıç flamaların en iyi şekilde kullanılmaları için, farklı kalitelerde olan kumaş seçeneklerinden seçim yapılması gerekir. 

Türk Kırlangıç Bayrakları

Türk bayrağı olarak tercih edilen kırlangıç bayraklar, standart ölçülerde üretilmektedir ve genelde bu ölçülerle sipariş verildiği için kısa sürede teslim edilmektedir. 

50 X 100 ve 100 X 400 kadar boyutlarda baskı yapılan kırlangıç flama ve bayraklar, özellikle resmi kurumlarda çok fazla tercih edilmektedir. Kırlangıç flamaların dış mekanlarda ayaklı panolarda ve süslemelerde, iç mekanlarda ise her alanda kullanılabilmeleri mümkün olmaktadır. 

Kırlangıç bayraklar arasından boyut seçimi yapmak için, kullanım amacınızı ve uygulamayı düşündüğünüz alanı dikkate alarak sipariş vermeniz daha uygun olacaktır. 

Kırlangıç Flama Sipariş Adetleri

Kırlangıç flamalarda, ölçü büyüdükçe adet de azalacaktır. Küçük boyutlarda daha fazla kullanım alanı olacağı için, minimum sipariş sayısı hizmet alacağınız firmaya göre değişmektedir. 

Kırlangıç flamalar, siyasi partiler ve belediyeler tarafından çok sık tercih edilir. Bu nedenle en çok sipariş veren kurumlar belediyeler ve siyasi partiler olmaktadır. Ayrıca yıkanıp tekrar kullanılabildiklerinden dolayı, daha ekonomik ürünlerdir. Ancak konferans ve seminer gibi durumlarda ya da stantlarda kullanılacağı zaman boyut büyüyeceği için, daha az sipariş vermek uygun olacaktır. 

Kırlangıç Flama Kurumsal Kullanım

Küçük bir kafede ya da büyük bir kurumsal holdingde kırlangıç flama tercih edilebilmektedir. Önemli olan dekorasyonda iyi bir şekilde görünmesi ve uyumlu bir şekilde kullanılması gerekmektedir. 

Kırlangıç flamaların reklam amaçlı olarak kullanılmaları nedeniyle, dikkat çekmek istediğiniz bir an kullanmak için stant tipi olanlarını tercih edebilirsiniz. 


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın