İpe Dizili Flama

Tarih: 30.05.2018 Görüntüleme: 295

İpe Dizili Flama

İpe dizili flamalar, aynı boyuttaki çok sayıda bayrağın, bir ip üzerine geçirilmesi ile oluşmaktadır. Bu flamalar, genellikle süsleme amacı ile kullanıldığından dolayı süs bayrağı olarak da bilinmektedir. Süs bayraklarına, günümüzde pek çok yerde rastlanabilmektedir. Genellikle üçgen flamaların tercih edildiği görülse de farklı şekillerde de flama üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

İpe dizili flamalar ile süsleme yapılmakta ve bu şekilde de reklam sağlanabilmektedir. Tüm reklam yöntemleri arasında, fiyat bakımından en uygun reklam yöntemlerinden biri olduğu bilinmektedir. Bu nedenle de ipe dizili bayrak, pek çok yerde kullanılmaktadır. Günlük hayatta, sıklıkla flamalara rastlamak mümkündür. Flamalarla ilgili detaylı bilgi almak için, dilerseniz ilgili firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Siyasi Partiler İçin Flamalar

Flamalar, siyasi partiler tarafından da özellikle seçim zamanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Tüm siyasi partiler, seçimlerin olacağı zamanlarda, çok sayıda flama siparişi vermektedir. Genellikle üçgen şeklindeki flamaların tercih edildiği görülmektedir. Flamalar ile süsleme yapılmakta ve bu şekilde de reklam sağlanabilmektedir. Fiyat açısından oldukça uygun olan flamalara, tüm siyasi partilerin ihtiyaç duyduğu görülmektedir. Seçim zamanlarında, parti başkanları tarafından konuşma yapılan yerlere ve yüksek diğer yerlere flamalar asılmaktadır. İnsanların ilgisini çekecek yerlerde flamalar ile süsleme yapılmakta ve bu da partinin tanıtımını sağlamaktadır. İpe dizili bayrak ve kullanım alanları ile ilgili daha çok bilgi almak isterseniz, firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Flama Üretimi

Flamaların üretimi ile ilgilenen belirli bayrak firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar, istenilen şekillerde, istenilen malzemeler ile istenilen sayıda flama üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimde çoğunlukla dijital baskı ve empirme yöntemlerinin kullanıldığı görülmektedir. Üretim, baskılı ya da baskısız olarak yapılmaktadır. Kumaş veya branda olmak üzere de iki çeşit malzeme kullanılmaktadır.

Flamaların fiyatları ise kullanılan malzeme, flama sayısı ve flamaların ebatları ile ilgilidir. Fiyatların, firmadan firmaya da değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Ancak, flamaların genellikle 1-1,5 TL aralığında olduğu görülmektedir. Bu fiyat, bazı firmalarda daha da artabilmektedir. İpe dizili bayrak fiyatları hakkında net bir bilgi almak ve bayrak siparişi vermek, ilgili firmalarla iletişime geçmek ile mümkündür.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın