İpe Dizili Bayraklar

Tarih: 30.05.2018 Görüntüleme: 291

İpe Dizili Bayraklar

İpe dizili bayraklar, süsleme ve reklam amaçları ile kullanılmaktadır. Aynı boyut ve şekillerdeki çok sayıda bayrağın ipe geçirilmesi ile elde edilen bu flamalara, özellikle seçim zamanlarında sıklıkla rastlanmaktadır. Temel amacı reklam yapmak olan bu bayraklar halk arasında, süs flamaları ya da süs bayrakları olarak da bilinmektedir.

İpe dizili bayrak, siyasi partiler açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Seçim zamanlarında, tüm siyasi partiler, çok sayıda flamaya ihtiyaç duymaktadır. Flamalar, genellikle yüksek yerlere asılmaktadır. Böylelikle, güzel bir süsleme yapıldığı gibi, iyi derecede de reklam sağlanabilmektedir. Seçim zamanlarında sık rastlanan bu flamaların, kullanım alanı aslında oldukça geniştir. Günlük hayatta da, flamalara rast gelmek mümkündür. Süs flamaları ile ilgili daha çok bilgi almak için, bayrak üretimi gerçekleştiren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

İpe Dizili Bayrak Üretimi

İpe dizili bayrakların üretimi ile bayrak firmaları ilgilenmektedir. Bu firmalar, istenilen sayıda bayrak üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimde çoğunlukla dijital baskı ve empirme yöntemlerinin kullanıldığı bilinmektedir. Üretim, baskılı veya baskısız olarak yapılmaktadır. Kumaş ya da branda olmak üzere iki çeşit malzeme kullanılmaktadır. Üretimle ilgili daha detaylı bilgi için, firmayla iletişime geçebilirsiniz.

İpe dizili bayrak, birçok yerde kullanılabilmektedir. Restoran, kafe ve mağazaların açılış zamanlarında, mağazalarda indirim günlerinde, devlete ait park gibi alanlarda ve buna benzer birçok yerde ipe dizili flamalara rastlanabilmektedir. İpe dizili flamalar, siyasi partiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu flamalarla süsleme yapıldığında, iyi derecede reklam da sağlanabilmektedir. Bayrakların üretimi ve kullanım alanları hususunda bilgi almak isterseniz, internetten yararlanabilirsiniz.

İpe Dizili Bayrak Fiyatları

İpe dizili bayrak için net bir fiyat belirtilememektedir. Fiyatların, kullanılan malzeme ve bayrak sayısına göre değiştiği bilinmektedir. Aynı zamanda, fiyatlar, firmadan firmaya da değişiklik gösterebilmektedir. Ancak, fiyatların genel olarak 1-1,5 TL aralığında olduğu görülmektedir. Ayrıca, belirli zamanlarda fiyatlarda indirim de yapılabilmektedir.

İpe dizili bayrakların, fiyat bakımından oldukça uygun olduğu görülmektedir. Bu durum, çok kullanılan bir reklam yöntemi haline gelmesine neden olmaktadır. Bayrak siparişi vermek için, ilgili firmalarla iletişim kurmanız gerekmektedir.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın