Gönder Bayrağı Nedir?

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 348

Gönder Bayrağı

Bayrakların kullanıldığı alana göre farklı işlevleri ve amaçları vardır. Örneğin her ülkenin kendine özgü temsili bayrağı vardır. Daha küçük çapta örnek verilirse, kurumları temsil eden bayraklar da bulunmaktadır. Bayrakları bu açıdan bir yapılanmanın simgesi olarak görebiliriz.  Eski dönemlerden bu yana hem devlet kurumları hem de toplum içerisinde yapılanmanın artmasına bağlı olarak bayraklara olan ihtiyaç devamlı var olmuştur. İşte bu değişik görüntü ve anlamdaki bayrak ihtiyacını gidermek için uzun süredir faaliyetlerini devam ettiren bayrak firması, gönder bayrağı gibi çeşitlerle beraber beklentilerinizi karşılamayı hedefler. İmalat ve satış yapan kurumsal firmadan, kurumların dışında yer alan direk bayrakları yanında masa bayrakları gibi farklı çeşitleri de güvenle temin edebilirsiniz.

Bayrak Çeşitleri ve Gönder Bayrağı

İmalatta beklentilerin karşılandığı gönder bayrağı ve onlarca çeşidin aynı üretim biçimiyle kullanıcılarına ulaştığı kurumsal firma, her koşulda eksiksiz ve kaliteli hizmet vermeyi en önemli görevlerinden saymıştır. Her geçen gün daha iyi hizmet verme amacındaki bayrak firması, bu anlamda sürekli bir gelişim içerisindedir. Tecrübeli bayrak firmasından, şirket bayrakları, olta bayrak, dernek bayrakları, parti bayrakları, şehitlik bayrakları, fuar bayrakları, belediye bayrakları, seçim bayrakları, Atatürklü bayraklar, Türk bayrağı, resimli bayraklar, kırlangıç bayraklar, bayrak flama, benzinlik tipi bayrak, süsleme bayrakları, masa bayrakları vs. çeşitleri bulabilirsiniz. Bayrakların her çeşidinde kumaş bakımından çeşitli malzemeler kullanılabilir. Ancak polyester saten, mat satenatlas saten, triko, raşel, alpaka, polyester türünde kumaşlar sıkça kullanılmaktadır. Baskılar yapılırken de kumaşların üstüne empirme baskı, serigraf baskı, digital baskı, fabrikasyon teknikler gibi yöntemlerle uygulama yapılır. Bunlar içerisinden fabrikasyon ve digital baskı tekniğiyle üretilen bayraklar yıkamaya karşı dayanıklıdırlar ve diğerleri de akmaya karşı garantili şekilde üretilmektedir. Sipariş öncesinde logo örneğini firmaya bildirmeniz ve bayrak rengini belirtmeniz gereklidir.   Eğer elinizde bayrak örneğinin olduğu bir fotoğraf yoksa firmadan yardım alabilirsiniz.

Gönder Bayrak Fiyatları

Bayrak fiyatlarında tahmin edileceği gibi standart fiyatlardan bahsetmek pek de mümkün değildir. Ancak gönder bayrağı ya da diğer çeşitlerde kumaş kalitesi, ölçüler büyüdükçe, iyileştikçe fiyatta da artış görülebilir.    Bu konuyu tek tıkla paylaşın