Flamaların Kullanım Alanları

Tarih: 30.05.2018 Görüntüleme: 336

Flamaların Kullanım Alanları

İş yerlerinde veya silahlı kuvvetlerin içerisinde bölük, alay, birlik ve komutanlıklarında haberleşme ve tanıtım amacıyla yapılan flama çeşitleri farklı renk ve çeşitliliğiyle birlikte resmi olmayan bayrak olarak da tanımlanmaktadır. İçeriğinde sahip olan işaret numarası ve deniz işaret kod flaması gemiler de kod sinyallerini belirlemek amacıyla da kullanılmaya devam etmektedir. Pek çok farklı kapsamda bulunan flama çeşitlerinin kullanım alanları ve çeşitliliği fazladır. Bunun anında bu ürünlerin beraber imalatı da oldukça önemlidir. Kullanım çeşitliliği ile beraber flamalar pek çok farklı çeşide ayrılabilmektedir.

Flama Özellikleri

Emprime ve dijital baskı tekniği kullanılarak parlak kumaş satenden üretilmiş olan flama çeşitleri reklam amacıyla da devamlı olarak etrafımızda gördüğümüz ürünler olarak yer almaktadır. İşaret numarası olarak da kullanım mekânları sağlayan şirketlerin gemilerde elektronik haberleşmede sorun yaşanması durumunda standart uygulamalar gereğince iletişim yapabilmektedir. Etrafımızda reklam amacı ile kullanılan işlemler arasında flamalar da oldukça önem arz etmektedir. Günümüzde deniz işaret kod flaması dâhil olmak üzere flama ve çeşitleri farklı alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Seçim ve dernek toplantılarında yaygın şekilde kullanılan flama çeşitleri günümüzdeki reklam ve tanıtımlar amacındaki yeri herkes için farklı anlam ifade etmektedir.

İstenilen Boyutlarda Flama Üretimi

Müşterilerin istekleri doğrultusunda boyutu ve renk seçenekleri kolaylıkla ayarlanabilen özellikte olması ile kullanılan flama çeşitleri genelde seçimlerde ve açılışlar da tercih edilmektedir. Bunun yanında deniz işaret kod flaması daha çok deniz içerisinde haberleşmede kullanılmaktadır. Gemilerin birbirleri ile kolaylıkla iletişime geçebilmeleri için deniz flamalarına önem verilmektedir. Deniz flamaları kuru yük ve yolcu gemilerinde zorunlu olarak bulunmaktadır. Flamaların kullanılması binlerce yıl önce başlamıştır. Elektronik haberleşme dönemine geçilmeden önce deniz flamaları hayati bir öneme sahiptir. Şirketimiz sizin istekleriniz doğrultusunda her türlü boyutta flama üretimi gerçekleştirmektedir. Flamalar genel olarak dış mekânda kullanılmasından dolayı kaliteli bir şekilde üretilmesi gerekmektedir. Ucuz malzemeden üretilen flama ve çeşitleri bir süre sonra rüzgâr ve yağmurdan dolayı zarar görmekte ve hızlı bir şekilde yıpranmaktadır. Satın almak istediğiniz flamaların uzun süreli dayanmasını istiyorsanız kaliteli kumaşlardan üretim gerçekleştiren firmamızı hemen arayabilirsiniz.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın