Flama Bayraklara Büyük İlgi Var!

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 294

    

Ait olunan ülke ve zümreyi temsil eden bir bayrak türü olan flama bayrak günümüzde çeşitli tasarımlarla üretilmektedir. Her kurum, dernek veya şirket kendisini en iyi şekilde ifade edecek düzeyde hazırlanacak bir flama bayrak tasarımına ihtiyaç duyar. Bu konuda da oldukça seçici davranılmalıdır. Çünkü bu bayraklar içerisinde yer alan semboller, bir anlam taşıyarak kurumları sembolik olarak ifade edecektir.

Kalabalık ortamların süslemelerinde, bayrakçılara verilen siparişler yüksektir. Bu yükselişin sebebi, alanların büyük olması ve pek çok bölgede aynı zamanda festival veya şenlik düzenlenebilmesidir. Birden fazla sipariş alan bayrakçı firmalar, bu siparişleri hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, imalatlarında artış sağlayabilir. İstenilen özellikte bayrak siparişinizi bayrakçı firmalara verebilirsiniz. 

Flama Çeşitleri Nelerdir?

 

Flama tasarımları; düz, üçgen, kırlangıç, yuvarlak ve sıralı küçük üçgen flama gibi çeşitli modellerde tasarlanabilir. Bunların içerisinde yer alan düz flama, en çok tercih edilen flama çeşitleri arasındadır. Arzu dilen kumaş kullanılarak istenilen ebatlarda hazırlanması mümkündür. Panayır ve festival gibi şenliklerde açılışların vazgeçilmez süsleri ise, sıralı küçük üçgen flama türünde hazırlanır. Ayrıca seçim dönemlerinde de süsleme amaçlı bu tür flamalara ihtiyaç duyulmaktadır. Çeşitli opsiyonları bulunan bu flamaları, istediğiniz özelliklerde ve boyutlarda sipariş edilebilirsiniz. Yuvarlak flama, yarım daire şeklinde tasarlanırken; üçgen ve kırlangıç tipi flamalar ise, her türlü boyutta hazırlanabilen flamalardır.

 

 Bayrak İmalatında Yükseliş Var!

 

Bayrak imalatı ve satışı yapan kişi veya firmalara bayrakçı adı verilmektedir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bayrakçılar, müşterilerinin istekleri doğrultusunda bayrak siparişlerini hızlı bir şekilde hazırlayarak satışa sunar. Yalnızca devlet ve ülke bayrağı değil; çeşitli kurum, dernek veya şirketlere de bayrak satışı gerçekleştirebilir. Kullanılan kumaş kalitesi ve baskı tekniği tamamen bayrakçı firmaların tercihi doğrultusunda belirlenir. Kaliteli firmalar, genellikle kaliteli kumaş ve baskı tekniklerini kullanarak, flama bayraklarını piyasaya sunarlar.

 

Kurumların, şirketlerin ve derneklerin büyük ölçüde ilgi gösterdikleri flama bayraklara duyulan ihtiyaç festival, şenlik ve seçim zamanlarında oldukça yükselmektedir. Seçim zamanlarının yaklaşmasıyla birlikte siyasi partiler bayrak siparişi vererek, bu zamanlarda bayrak imalatının da yükselmesine neden olmaktadır.

 


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın