En Kullanışlı Reklam Ürünü

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 279

En Kullanışlı Reklam Ürünü

Ekonomik çözümleri ile birlikte dünyanın en kullanışlı ve hedef kitleye kendini en iyi şekilde gösteren X-Banner stant sistemi ile beraber promosyon çalışmalarınızda her anlamda verimli bir şekilde yürütebilirsiniz. Plastik ve metalden üretimi yapılan sistemi sayesinde marka imaj fotoğrafları ya da kampanya sunumları rahatlıkla yapılmaktadır. Gergi sistemi sayesinde görselin net bir şekilde görünmesi sağlanmaktadır. Dijital baskı ile uygulanan görseller brandalar üzerine yapılmaktadır. Daha çok dikey modellerinin yer verildiği stant tipi farklı ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Kapalı durumdayken küçük ve kolay taşınabilir durumda yer alan stant tipi iç ve dış kapalı mekân sunum, tanıtım, seminer gibi faaliyetlerde de yer verilmektedir. Reklam ve pazarlama sektörü içerisinde en çok kullandığı ve faydalandığı x banner ürünleri ile siz ve markanız da fark yaratabilirsiniz.

Kolaylıkla Taşıyın

Hafif durumda olması sebebiyle kurulum yapılmamış hali ile beraber istenen yere kolayca taşınmaktadır. Taşıma çantası ile beraber ürüne özel olarak yapılmıştır, sağlam ve hafif durumdadır. Kurulum esnasında herhangi bir güç ve malzemeye ihtiyaç bulunmayan X-Banner ürünleri geçmeli sisteme sahiptir. Bu ürünler kurulumları son derece kolay ve hızlı olmaktadır. Farklı etkinliklerde, farklı alanlarda ve değişim gösteren yeni imaj görselleri ile birlikte kullanılan ürün tanıtım çalışmalarına olumlu etki yapmaktadır. Yaratıcı fikirlere her zaman olanak sağlayan x banner sistemi kişilerin sırtlarında taşınabilmektedir.

İstediğiniz Her Yerde Reklamınızı Yapabilirsiniz

Sırt çantasına taşınma prensibi ile tutulan hostesler müşteriler arasında dolaşması durumunda ürün tanıtımı da etkin bir şekilde yapılmaktadır. Otellerde, mağaza içlerinde hastanelerde, eğitim kurumlarında ve alışveriş merkezlerinde kullanılabilen X-Banner ürünler verilmek istenen mesajı en doğru şekilde müşterilerine yansıtabilmektedir. Firma tanıtımlarının şık ve markaların prestijine yakışır şekilde uygulanması için kullanılan banner tutucular yer kaplamamaktadır. Hızlı üretim özellikleri sayesinde acil ihtiyaçlarınızda bile her zaman en kısa süre içerisinde hazırlanmaktadır. Kurulum sırasında bilgilerin de bulunduğu ürün kutusu işlerinizin kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Alüminyum profillerden yapılan görsel tutucular rekabetçi ortamlar için üstünlük sağlamaktadır. Kâğıt posterlerin asılması için sisteme uygun olmayan tasarımlarda branda ürünler kullanılmaktadır.    Bu konuyu tek tıkla paylaşın