En Farklı Rollup Tasarımları

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 333

    
İşletmeler için hem açık havada hem de iç mekanlarda en kaliteli ve görsel değerleri en yüksek olan reklam hizmetlerini sağlayacak olan rollup ürünleri birçok açıdan farklılık sağlayacak ve oldukça da kaliteli bir işlevsellik oluşturacaktır.

Rollup çeşitli boy ve ebatlarda ürünler olduğu gibi aynı zamanda tamamen özel tasarımlar ile istenen özelliklerde de üretilebilmektedir. Alüminyum bir alt kısım ile makara sistemi bulunan rollup küçük bir hareketle makarasına sarılı olan brandayı açığa çıkarmakta ve üstünde bulunan askıya takılarak istenen süreler boyunca açık kalmaktadır.

Rollup Özellikleri

Rollup alt kısımlar bilerek yüksek ağırlıkta oluşturulmaktadır. Alüminyum malzemeden elde edilen rollup hiçbir şekilde sert darbelerden etkilenmeyecek ve dış çevrede asla yıkılma veya devrilme gibi durumlar oluşturmayacaktır. Kaliteli ve son derece de dayanıklı bir malzeme özelliği gösterecek olan rolluplar istenen tüm sürelerde kullanılabilecektir.

Rollupların üretimlerinde öncelikle tasarım aşamaları başlamaktadır. Tasarımlara göre istenen ölçülerde Rollup üretilebilmektedir. Aynı zamanda oluşturulacak olan görseller ve yazılar belirlenecektir. Sonrasında ise rollup sayısı belirlenecek ve direkt olarak baskı işlemleri başlanacaktır.

Rollup firmaların her zaman için firmaların en iyi reklamlarını yaptığı gibi bir de hedef kitlesi tarafından daha farklı ve kurumsal algılanmasını sağlayacaktır. Rakiplerden daha farklı boyuta taşıyacak olan bir ürün olma özelliği gösteren rollup ürünleri her zaman için yüksek kalite sağlamaktadır.

Rollup Fiyatları

Alüminyum alt kat ağır bir şekilde oluşturulur ve bu sayede de rollupun devrilmesi gibi bir durum tamamen ortadan kaldırılmış olur. Tüm hava şartlarına ve dışarıdan gelecek olan darbelere karşı koruma sağlayacak olan rollup aynı zamanda baskı kalitesi de yüksek değerler oluşturmaktadır.

Dijital baskı kalitesi ile baskıları yapılan ve hiçbir zaman baskı kalitesinde eskime, yıpranma ve soyulma gibi durumları görülmeyen rollup ürünler uzun süre dayanıklılık sağlayacaktır. Yağmur, rüzgar, kar ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir ürün olan rollup aynı zamanda fiyat açısından da oldukça uygun rakamlar içerecektir. Uygun fiyatları karşısında en avantajlı durumları sunan rollup ürünler işletmelerin daha profesyonel ve daha kurumsal görünmesinde oldukça etkili olmaktadır.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın