En Doğru Reklam ve Tanıtım Aracı Flama

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 398

    
Firmamız sizlere bayrak ve flama üretimi alanında hizmet vermekte olup, amacımız sizlere en kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla ve kısa sürede ulaştırmaktır.

Reklam ve tanıtım amaçlı kullanılan flama çeşitleri içerisinde en doğru seçim kırlangıç flama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Toplantıların, fuarların, organizasyonların, açılış veya sergi gibi aktivitelerin vazgeçilmez reklam ve tanıtım ürünleri olan flama çeşitlerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Kumaşın kesim işlemi sıcak kesim olarak da bilinen lazer kesim ile yapılmış olmalıdır. Böylece kesim yerlerinden kumaşın sökülmesi ya da deforme olması engellenmiş olmaktadır. 

Kırlangıç Bayrak-Flama Özellikleri

Kırlangıç bayrak, uç kısmı ters V şeklinde kesilmiş olan reklam ve tanıtım amaçlı firmaların isimlerinin ve logolarının bulunduğu flama çeşididir. Firmalara reklam amaçlı yapılabilen kırlangıç flama çeşitleri içerisinde Türk Bayrağı olanları da bulunmaktadır.

Firmalar için hazırlanan flamalarda 50X150, 75X250, 100X300 ölçülerinde standart ölçüler kullanılmakla birlikte, isteğe bağlı olarak bu ölçülerde değişiklik yapılabilmektedir. Ancak Türk Bayrağı olarak yapılacak olan flamaların ölçüleri sabittir ve değiştirilemez.

50X200, 75X300, 100X400 ölçülerinde üretilen Türk Bayrağı flamalarında ölçü büyütülmek istenirse boy ve en arasındaki farkın dört kat olacak şekilde ayarlanması zorunluluğu bulunmaktadır.

Kaliteli Flama İle Reklamınızı Güvenle Yapın

Sizlere sunduğumuz flama çeşitleri içerisinden ihtiyacınıza, isteklerinize yönelik desenlerde ve istediğiniz ölçülerde üretilen kırlangıç flama çeşitlerimiz de kaliteli malzeme kullanılarak üretilmektedir.

Reklam unsuru olarak kullanılacak olan flamaların malzemesinin ve işçiliğinin kaliteli olması öncelikle firmanızın ve sizin kendinize verdiğiniz önemi, özeni göstermektedir.

Görsel olarak hemen dikkati çekmesi ve sürekli göz önünde bulunması sebebiyle tercih edilen flamalar, en doğru reklam aracı olarak gözlemlenmektedir.

Flamalarda Kalite Unsuru Nasıl Anlaşılır

Sizlere en kaliteli ürünleri profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile sunmakta olan firmamızın bayrak ve flamalarında kullanılan kumaş, boya, baskı makineleri, çizim ve kesim makineleri birinci sınıf özelliklere sahiptirler.

Sizler de flama ya da bayrak alırken ürünün kalitesine mutlaka dikkat etmelisiniz. Üründe mutlaka saten ya da raşel kumaş kullanılmalı, kırlangıç flama üzerine basılacak firma bilgileri, logo ya da firma ismi gibi unsurlarda kullanılan boya ve diğer materyaller dijital baskı makinelerine uyumlu olmalıdır.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın