Dubalı Bayrak Etlili Reklam

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 325

Dubalı Bayrak Etkili Reklam

Dubalı bayraklar, altında ağırlık olması sebebiyle, kumsal alanlarda ve en çok da plajlarda yaygın bir kullanıma sahip olduğundan dolayı plaj bayrağı olarak da isimlendirtmektedir. Diğer bilinen isimleri ise, yelken bayrak, olta bayrak, reklam bayrağıdır. Dubalı bayrakdenilince aklımıza sadece kumsallar gelmemelidir. Zemine sağlam olarak tutunabilme özelliği sebebiyle tam bir dış mekan bayrak çeşididir. Bu özelliğinden dolayı bir çok dükkan sahipleri reklamlarını en etkili şekilde yapabilmek için kapılarının önünde dubalı bayrak kullanmayı tercih etmektedir. Uzun ve gösterişli yapıları ile göze hitap eder, müşterilerinizin dikkatini çekmeyi başarır. Hem işlevselliğinin fazla oluşu hem de fiyatlarının oldukça ekonomik oluşundan dolayı en çok tercih edilen bayrak çeşitlerinin başında gelmektedir.

 

Dubalı Bayrak Nerelerde Kullanılır?

 

Bahsettiğimiz bayrak çeşitlerinin kullanım alanları fazlasıyla geniştir. Ofislerinizde, mağazalarınızda, dükkanlarınızda, organizasyon işlerinizde, restoranlarınızda kullanılabilir. Sadece dış mekanlarda değil aynı zamanlarda iç mekanlarda da reklam aracı olarak dubalı bayrak kullanılır. Yalnız siparişinizi verirken nerede kullanacağınızı bildirmenizi rica ediyoruz. Çünkü kullanılacak olan yere, oradaki koşularla göre tasarımında ve üretiminde değişiklikler olmaktadır. Üretime başlamadan önce kullanılan kumaş ve dubanın içerisindeki ağırlık gibi durumlar gözden geçirilerek kullanıma en uygun ürünü tasarlamaktayız. Doğru ürün tasarımı ve sonuncundaki doğru ürün üretimi ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak bizim için son derece önemlidir.

 

Neden Tercih Edilir?

 

Dubalı bayrak dükkanınıza veya mağazanıza müşterilerin dikkatini seçebilmek için tercih edilir. Dış mekanlarda reklam yapabilmek için, o reklam nesnesinin sabitlenmesi gerekmektedir. Rüzgar ya da diğer darbelere karşı korumak, sürekli düşüp devrilmesini ve kısa zamanda kullanılamaz hala gelmesini önlemeniz gerekir. Bir diğer tercih nedeni ise dükkan ya da mağaza sahiplerinin kapılarının önlerine araç park edilmesi, bu park edilen araçlarında dükkanın önünü kapatarak işlerin azalmasını engellemektir. Dubalı bayrakofisinizi ya da mağazanızı bu gibi durumlara karşı korur. Yaşadığınız park sorunlarına çözüm bulurken aynı zamanda kendi reklamınızı da yapmanızı sağlar. En fazla tercih edilmesinin sebebi de, tüm bu avantajları sizlere sağlarken diğer bayrak çeşitlerinden çok daha ekonomik olmasıdır.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın