Display Roll Up

Tarih: 30.05.2018 Görüntüleme: 315

Display Roll Up

Reklam sektöründe yaygın bir biçimde kullanılan roll up kolay kullanımı, ekonomik olması ve her yere rahat bir şekilde taşınma kolaylığı ile en çok tercih edilen reklam, tanıtım ve sunum standıdır. Ürün ve hizmetlerin tanıtımı ve daha pek çok alanda tanıtım ve sunum yapmak amacı ile kullanılır. Ürünün üzerinde bulunmakta olan teleskopik ayak sistemi ile ayarlanabilir bir ölçüye sahiptir. Roll Up stantların üzerine tercihe göre kağıt baskı uygulaması veya vinly baskı uygulaması yapılmaktadır. Görüntünün ve görselin boyutuna göre yükseklik ayarı yapılabilmektedir ve uzun süreli kullanıma uygundur. Roll Uplarda kullanım sırasında baskıyı üst borudan çıkarttıktan sonra hızlı bir şekilde yere bırakırsanız sarma mekanizması üzerinde hasar meydana gelebilir.

Roll Up baskı montajı tamamlandıktan sonra alt ayaklar açılır. Monte edilmiş olan baskı alüminyum boruya tutturulur.

Roll Up Özellikleri

Roll Up stantlar alüminyum kasadan üretilmiştir. Tamamı alüminyum gövdeli olmasına karşın, üst aparatları, yan kapakları ve alt ayakları üründen ürüne farklılık gösterebilmektedir. Stant oldukça hafiftir, çok az bir yer kaplar ve her yere kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Roll Up hem baskılı bir biçimde hem de baskısız olarak satın almak isteyen kişinin tercihine göre satışa sunulmaktadır. Baskılı bir şekilde alınan ürünün daha sonra istenildiği zaman baskısının değiştirilebilme özelliği vardır. Kurulum için ek olarak hiçbir ekipmana ihtiyaç duyulmaz ve 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kurulumu rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir.

İstenildiği zaman baskıları değiştirilebilen roll uplar alışveriş merkezlerinin tanıtım ürünlerinde, toplantı odalarında, seminerlerde, sunumlarda ve fuar alanlarında yani kısacası görsel sunum yapmak ve reklam yapmak istenilen her yerde rahatlıkla ve kolay bir şekilde kullanılabilir.En çok tercih edilmekte olan Roll Up stant ölçüleri ; 85 x 200 cm, grafik ölçüsü ise 85 x 207 cm olmaktadır. Mekanizmanın rahat bir şekilde çalışabilmesi için 200 cm ölçülerde 7 cm pay verilmelidir. Çok seri ve hızlı bir şekilde üretilmekte olan roll up, baskı çözünürlüğü yüksek olan  bir üründür ve HP Latex baskı makinaları tarafından yapılmaktadır.    Bu konuyu tek tıkla paylaşın