Dijital Bayrak Firması

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 304

    
Günümüzde birçok alanda kullanılan bayrakların çoğu reklam ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Tanıtım amaçlı kullanılan bayraklar dijital bayrak firması tarafından üretime sunulmaktadır. Dijital bayrak firmalarının ürettiği bir çok bayrak çeşidi ve bu bayrakların farklı kullanım alanları vardır.

Dijital bayrak firmaları tarafından üretilen bayrakların bir kısmı brandalar bir kısmı da bezler üzerine dijital olarak baskı yapılarak üretilmektedir. Kişiye göre değişen sipariş isteklerine göre hareket eden firmalar, birçok ürünü makinelerde baskı tekniği ile yaptıklarından müşterilerine hızlı bir şekilde teslim edebilmektedir.

Parti Bayrakları: Parti bayrakları en fazla parti mitinglerinde seçim öncesinde kullanılan bayrak çeşitleridir. Her siyasi parti için farklı üretilmektedir. 

Dijital Bayrak Firmalarının Ürettiği Bayrak Çeşitleri Nelerdir?

Plaj Bayrağı: Plaj bayrakları genellikle plajlarda tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Plaj bayrakları olta bayrak, yelken bayrağı, damla bayrak olarak da anılmaktadır.

Masa Bayrağı: Resmi kurumlar tarafından kullanılan bu bayrak bulunduğu kurumun tanıtımı yapmak amaçlı kurumun logosunu ve ismini taşımaktadır. Genellikle genel müdürler ve yönetici masalarında kullanılır.

Kırlangıç Bayrak: Genellikle iç mekanlarda kullanılan bayrak tipidir. Kalın parlak kristal kumaşlardan kenarı saçaklı bir şekilde kesim yapılarak üretilen bir bayraktır. Dijital bayrak firması tarafından üzerine dijital görsel objelerde konulabilir.

Gönder Bayrağı: Kurumsal olarak kullanılan bayraklar arasında olan gönder bayrak çeşitleri hangi firma adına yapılıyorsa logosunu ve firmanın ismini taşıyarak hizmet binalarının önüne konulmaktadır.

Okul Flaması: Okullarda düzenlenen bayram törenlerinde veya okula ait törenlerde öğrencilerin bellerine bağlanan bayrak askısı ile taşınarak okulun temsil edildiği bayrak çeşididir.

Bez Branda Afiş: Açılışlar, tanıtımlar, duyurular ve etkinlikler gibi en sık kullanılan reklam amaçlı bez brandalar, fiyat uygunluğu sebebiyle dijital baskı firması tarafından en çok yapılan reklam afişleridir.

Beşgen Ve Üçgen Flama: Spor kulüplerinin maç başlamadan önce takım kaptanlarının hediyeleşmek amacı ile birbirlerine verdikleri bayrak modelidir. Kurumsal firmalar tarafından da son zamanlarda fazlaca kullanılmaktadır.

Roll Up Bayraklar: Dış mekanlarda en fazla kullanılan reklam objeleri arasında olan roll up bayraklar, sert hava koşullarında da kullanılabilmek üzere kaliteli malzemelerden üretilmektedir.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın