Bayrak Flama

Tarih: 21.08.2020 Görüntüleme: 361

    
Flama bayrak modelleri, en sık kullanılan bayrak modelleri arasında yer almaktadır. Bu tip bayrak modelleri genellikle tören alanları, kurum ve kuruluşlar gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Farklı boyut ve tiplerde üretime uygun olduğu için kullanım alanları da sıklıkla değişkenlik göstermektedir.

Flama bayrak modelleri firmaların taleplerine göre değişmektedir. Bu nedenle bayrak flama üretiminde boyut, renk, logo gibi unsurlar değişkenlik göstermektedir. Buna göre de flama bayrak ücretleri değişmektedir. Bayrak flama çeşitleri genel olarak bir direğin ucunda kullanılmaktadır. Resmi törenlerde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Bayrak Flama Üretimi

Üçgen flama, kırlangıç flama, düz flama gibi çeşitli modellerde üretim yapılmaktadır. Bu modellerin içerisinde kullanım alanlarına göre talep sıklığı da değişkenlik göstermektedir. Bir kurumun reklam amacında bayrak flama yaygın olarak kullanılmaktadır.

Reklam amaçlı kullanılan bayrak flama modelleri küçük ebatlı, ipe dizilmiş, üçgen flamalar olarak üretilmektedir. Aynı zamanda firma talebine göre düz şekilde de üretimi yapılmaktadır. Bayrak flama üretiminde her detay firma isteğine göre üretilmektedir.

Tanıtım amaçlı kullanılacak olan bayrak flama modelleri ise kırlangıç flama modelinde üretilmektedir. Bu modeller genellikle direk ucunda, daha büyük ebatlarda ve aşağı doğru sarkarak üretilmektedir. Belediye binası, özel kurumlar, oteller, turizm şirketleri, okul ve hastane girişlerinde sıklıkla rastlanılmaktadır.

Reklam Amaçlı Bayrak Flama Kullanımı

Miting alanlarında bayrak flama modelleri yaygın olarak görülmektedir. Bu alanlarda küçük ve üçgen flamalar tercih edilmektedir. Firma veya parti logosuna, adına dikkat çekilmek istenildiğinde, beyaz bayrak kumaşı üzerine baskı yapılarak logo ve firma ismi dikkat çekici hale getirilmektedir.

Reklam amaçlı yaygın olarak kullanıldığında piyasada en sık bilinen bayrak flama modeli, üçgen flama modelleridir.

Bayrak Flama Fiyatları

Bayrak flama fiyatları üretici firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bayrak flamanın boyutları, adedi, seçilen kumaş türü, boyutu gibi etkenler göz önünde bulundurularak ücret belirlenmektedir. Kaliteli bir üretim yaptırılmak için mutlaka alanında uzman firmalar ile çalışılmak gerekmektedir.

Alanında uzman, tecrübeli ve işine titizlik gösteren kaliteli firmaların bayrak üretiminde tam istenilen sonuç alınmaktadır. Daha önceki üretim örneklerine bakılarak firma hakkında fikir sahibi olmak mümkündür.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın