Bayrak Direği Yapısı ve Özellikleri

Tarih: 02.06.2018 Görüntüleme: 655

    
Özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın simgesi olan bayraklar her özel ve kamu kurulu önünde gönderlerde dalgalanmaktadır. Bayrağın sürekli olarak dalgalanması ve hiçbir şekilde de gönderden inmemesi için bayrak direği kesinlikle yüksek kalitede üretilmiş olan ürünler olmaktadır.

Bayrak direkleri özel çelik malzemeden elde edilmektedir. Bu yüzden dolayı da hiçbir şekilde çevresel şartlardan etkilenmez ve asla paslanma, oksitlenme veya boyasında dökülme gibi durumlar söz konusu olmamaktadır.

Bayrak direkleri özellikle tüm kurumların önünde duran ve bayrakları en iyi şekilde dalgalanmasını sağlayan özellikler sunmaktadır. Bayrak direği yere en sağlam şekilde sabitlenen ve hiçbir şekilde düşme tehlikesi olmayan bir durum sunacaktır. Bayrak direği standart boylarda olmakla birlikte daha büyük veya daha geniş direkler de üretilebilmektedir. Bu tamamen sizin isteğinize göre şekillenmektedir.

Bayrak direkleri hem özel hem de kamu kuruluşları için şart olmakta ve bayrak direği fiyatları da bu kadar sağlamlık ve özellik karşısında en uygun fiyat tarifelerini içermektedir. 

Bayrak Direği Siparişi

Bayrak direği orta kısmında bayrak ipi bulunmakta ve bu ip sayesinde bayrak kolayca göndere çekilmektedir. Direğin ucunda bulunan asansör sistemine ip dolanmakta ve bu sayede de bayrak en kolay şekilde yukarıya çıkmaktadır. Bayrak direğinin içinden geçen ipler çevresel şartlardan etkilenmez ve hiçbir şekilde ipler de çevresel etkilerden etkilenmez. Birçok açıdan kalite sağlayacak ve oldukça da avantajlı bir ürün olacak bayrak direkleri yerine tutacak hiçbir ürün bulunmamakla birlikte bayrak direkleri tek ve biricik ürünler olmaktadır.

Bayrak direkleri siparişlerinde öncelikle ebatları ve nasıl tarzda bir bayrak direği siparişi istediğini bildirmeniz gerekmektedir. Bayrak direği standart boyutlarda olduğu gibi aynı zamanda sizin isteğinize göre de şekillenecektir. Vereceğiniz bayrak direği siparişi kısa süre içerisinde hazırlanacak ve istediğiniz adrese montaj ekibi ile gönderilecektir.

Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direği en hızlı şekilde ve en sağlam şekilde istenen yere monte edilecek ve asla güvenlik sorunları oluşturmayacaktır. Gerek bayrak direğinin asansörü gerekse bayrak direğinin ipi en korunaklı şekilde bayrak direğinin içinde yer alacak ve son derece de kaliteli bir görünüm oluşturacaktır.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın