Plaj Bayrağı

Plaj Bayrağı Hakkında Genel Bilgi

Dubalı bayrakların halk arasında yaygın kullanılan diğer isimleri reklam bayrağı ve yelken bayrağıdır. Plajlarda kumsallara gömülebilme özelliği sebebi ile plaj bayrağı olarak da duyabilirsiniz. Plaj bayrağı ihtiyaçlarınızda özel tasarımlarınız da dahil olmak üzere sizlere her türlü hizmeti sunmaktayız. 

 Malzeme Kalitesinin Önemi

En çok esnaflarının dükkanlarının önünde kullandıkları dubalı bayraklara mağazalarda, fuar stantlarında ve plajlarda da rastlamak mümkün. En çok kullanılan bayraklardan olan plaj bayrağı satın alırken kullanılan malzemelerin kalitesinin yüksek olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde istediğiniz verimi alamamakla birlikte çok kısa zamanda sonra çöpe atmak zorunda kalırsınız. Dubalı bayraklar 3 temel bölüme sahiptirler ve bu üç bölümün de üretimi sırasında kullandığımız malzemeler yüksek kaliteye sahiptirler.

Dubalı Bayrak Aksamları

1.            Bayrakların yapımında kullandığımız raşel kumaş 1. sınıf kalite özelliğinde olup, yağmur yağması durumunda sudan etkilenmezler. Dış mekanlarda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

2.            Bayrakların üzerine uyguladığımız baskı kalitesi yüksek standartlara sahiptir. İstediğiniz renk tam olarak baskı alınabilir ve renklerde güneşten veya yağmurdan olumsuz etkilenmeler yaşamazsanız. Renklerin akması, solması gibi zor durumlar ile karşılaşmazsınız.

3.            Bayrakların sabitlenmeleri için kullandığımız duba bölümleri üretim sonrası satışa sunulmadan önce herhangi bir sızdırma durumunun olup olmadığının tespiti için %100 kontrolden geçer. İçlerine ister kum isterseniz su doldurun asla sızdırma problemi yaşamazsınız. Ayrıca üretiminde kullandığımız plastikler sert ve yüksek kalite özelliklerindedir. Müşterilerimize eğrilme, yamulma veya aşınma gibi durumlar yaşatmayız.

4.            Plaj Bayrağı üretiminde ve kullanımında en az yukarda belirttiğimiz bölümler kadar direğin malzeme kalitesi de önemlidir. Dubalı bayraklarımızda kullandığımız direk rüzgarın en ufak hareketinde savrulmaz, eğilmez. Yüksek kalitede ve sağlam alüminyumlar ile imal edilirler.

Kaliteden Taviz Vermiyoruz

Bayrak denildiğinde akla gelen ilk firma olmamızı işimizdeki titizliğimize borçluyuz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm materyaller ve aksamlar tek tek ele alınıp, bütününde en kaliteli ve en sağlam bayrakları sizlere sunmaktayız. Bayrak sektöründe öncü firma olmamızı ise yeniliklere açık ve sürekli araştırma içerisinde olan uzman ekibimize borçluyuz.

Plaj Bayrağı, Reklam Bayrağı veya Yelken Bayrak

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

50×200 cm 75×300 cm 100×400 cm