Bayrak Satışı

Bayrak Satışı Hakkında Genel Bilgi

Bayrakçı - Bayrak

BAYRAK BASKISINDA YÜKSELEN RAKAMLAR

Baskı teknoloji geliştikçe bayrak baskısı türleri ve ebatlarda eşitleniyor. Her amaca uygun bayrağın basıldığı bayrakçı firmaları özel kutlama etkinlikleri özel bayrak baskısı yapıyorlar. Son dönemde artan siyasi hareketlilik bayrak baskısını arttırırken aynı zamanda reklam sektöründeki hareketlilikte bayrak baskısı rakamlarını artırdı.

 GÜNDEMİ TAKİP EDEN RAKAMLAR

Bayrak baskısının hareketlerine baktığımızda özellikle siyasi ortamın dinamikleri öne çıkıyor. Milli gün ve bayramlar da aynı şekilde ayak baskısını artırırken bunun yanında firma ve şirketlerin Tanıtım amaçlı yaptığı baskınlarda bayrak baskısını etkiliyor. Son günlerde gündemi olan siyasi konular seçmenleri bilgilendirme amaçlı yapılan afiş ve pankart baskılarıyla bayrakçı firmalar yoğun Mesai yapıyor. Gruplara ve topluma hitap etmeyi kolaylaştıran dekor olan bayrak baskıları ay yıldızlı bayrak olduğu gibi siyasi parti bayrağı, firma logosu bayrağı, slogan bayrağı ve özel konsepti bayrak gibi değişik tüller de olabiliyor.

 BAYRAK BASKISINDA ÖZEL EBATLAR

Değişen teknoloji ile Yeni fırsatlar sunan bayrak baskısı özel baskı formatları ile ebat olarak seçenekler oluşturuyor. Miting meydanlarında gördüğümüz ipe dizilmiş küçük bayraklar olabildiği gibi apartman duvarlarına asılan devasa boyutta bayraklarda baskı teknolojisi ile basılabiliyor. Bu baskılar bez baskı olabileceği gibi kâğıt Baskı olarak da bakılabiliyor. Kullanım amacına göre elle kullanılabilen kâğıt bayraklar aynı zamanda cam ve duvarlara asılacak özel amaçlı ya bayrak olarak da yapılabiliyor.

 TİCARETTE BAYRAK BASKISI TRENDİ

Ticari firmalar reklam yapmak için bayrak baskısı geleceğini kullanıyor. Bu bayrak baskısı tercihleri firma önünde kumaş bayrak olarak kullanılabildiği gibi masa üzerinde süs bayrağı olarak da kullanılabiliyor. Her amaca göre bayrak baskısı yapılan bayrakçılarda değişik boyutlarda bayrak basılabildiği gibi değişik türlerde de bayrak bakılabiliyor. Ticari amaçlı olarak basılan bayraklarda öne çıkan firmalar daha çok otellerdir. Plajlar da bulunan otel bayrakları ile reklam yapılırken bu bayraklar çarpıcı ve büyük boyutta yapılarak dikkat çekiliyor.

Bayrak üretimini etkileyen faktörlere baktığımızda bunlar daha çok medya ve görsel unsurlardır. Öncelikle milli gün ve milli bayramlar bayrak üretimi en etkili şekilde artıran faktörler. Bunun yanında siyasi seçim zamanları ve özel reklam etkinlikleri bayrak basımı da önemli oranda artıran faktörler olarak öne çıkıyor.

Remember the Windows XP operating system? You can work with it online at GeekPrank.com and trick your friends.

-