Bayrak İmalatı

Bayrak İmalatı Hakkında Genel Bilgi

Bayrakçı - Flama Bayrak İmalatı

Bayrak İmalatında Rekor Satış  

            ​​​​​Ülkemizde yapılacak olan başkanlık seçiminin yaklaşması, yeni devlet kurumlarının açılması, yazın yaklaşması ile yaz turizm şirketlerinin sezonu açması vb. birçok sebep ile bayrağa olan ihtiyaçtan dolayı bayrak imalatında çok büyük artış yaşanıyor.

            Birçok Bayrakçı içerisinde birinci kalite üretim sunan Flama Bayrak İmalatı en iyi şekilde size hizmet etmeyi sunuyor. 15 yıldır çalışmakta olan Flama Bayrak İmalatı Türkiye’nin her yerine birinci kalitede bayrak üretimi sağlamaktadır. Masa bayrakları, makam bayrakları, gönder bayrakları, plaj bayrakları, kırlangıç bayrakları gibi birçok çeşit bayrak üretmektedir. Herkes tarafından beğenilmekte, memnuniyet ile karşılanmaktadır. En detaylı şekilde hesap yapılarak titizlikle müşterileri memnun etmek için çalışılmaktadır.

            Resmi daireler, Cumhurbaşkanlığı forsu, Alay Komutanı forsu, Belediye forsu gibi yerlerde kullanılan ​​​​saten kumaştan üretilen, çift katlı, kenarları saçaklı bayrak üretilmektedir.100*150 cm standart boyutlarda üretilmesi zorunlu olduğu gibi en ince hesap ile üretilmektedir. Pirinç ve krom olmak üzere iki çeşit bayrak direği kullanılır. İstenilen logolar üzerine işlenir.

            Bayrakçı üretmiş olduğu diğer model gönder bayrağı, çift ve tek taraflı üretilmekte olup raşel, alpaka, saten kumaş cinslerinde üretilmektedir. Standart gönder direği ölçüleri ve direk boyutlarına göre göndere çekilecektir. Plajda kullanılan bayrak, dubalı bayrak, reklam bayrağı, olta bayrak, yelken bayrağı gibi birçok yerde kullanılan bayrak çeşitlerinden birisi plaj bayrağı diye bilinir. Plaj bayrağının malzemelerini üreten Flama Bayrak İmalatı en kaliteli ve hesaplı bir fiyata size sunmaktadır.

            Dubanın üzerindeki dijital baskıya kadar en güvenli bir şekilde basılır. En çekici ve en çok beğenilen flama bayrak çeşidi Flama Bayrak İmalatı tarafından en çok üretilen bayrak çeşididir. Festivallerde, fuarlarda, düğünlerde, otellerde, seminerlerde ve sayılamayacak kadar birçok alanda kullanılmakta olan bayrak her üründe olduğu gibi bayrak üzerine her türlü bayrağı özen ile yaparak müşteriler memnun edilmektedir. 15 × 22,5 ölçülerinde üretilmekte olan masa bayrağı çeşidi de Flama Bayrak İmalatı tarafından en güzel şekilde üretilmektedir. Ülkemizin olmazsa olmazı, hemen hemen her yerde bulunan, en önemli gururumuz, tek sembolümüz Türk Bayrağı tüm ölçülere ve birinci kalitede Flama Bayrak İmalatı üretmektedir. Dijital bayrak baskımız ile ölçüde hiçbir kusur bulunmayacağına güvence veriliyor. Bayrak üretiminde birinci olan Flama Bayrak İmalatı  Türkiye’nin her yerine her zaman hizmet vermektedir.

-